Mobilny Punkt Informacyjny w Cieszynie

 

Mobilny Punkt Informacyjny w Cieszynie

 

Zamek Cieszyn oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Zamku przy ul. Zamkowej 3 a b c w Cieszynie w dniu 26 lipca  2018 r., w godzinach 09:00 - 13:00.

Czytaj więcej...

Spotkanie „Wsparcie unijne dla przedsiębiorców w województwie śląskim ze szczególnym uwzględnieniem oferty preferencyjnie oprocentowanych pożyczek”

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza  na

spotkanie informacyjne „Wsparcie unijne dla przedsiębiorców w województwie śląskim

ze szczególnym uwzględnieniem oferty preferencyjnie oprocentowanych pożyczek”

 

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem prowadzonej działalności poprzez dotacje oraz preferencyjnie oprocentowane instrumenty zwrotne.

 Termin i miejsce spotkania:    

Termin:  20 lipiec  2018r.

Godziny spotkania:  10.00-13.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

 

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny w Czechowicach-Dziedzicach

Mobilny Punkt Informacyjny w Czechowicach-Dziedzicach

 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach - Pl. Jana Pawła II 1 w dniu 18 lipca 2018r., w godzinach 11:00 - 15:00.

Czytaj więcej...

Uwaga!

 Mając na względzie fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych do nowych przepisów. Informacja na ten temat znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „KONTAKT LPI”.

 

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia Państwa danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych. Państwa dane pozostają bezpieczne.

 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Opublikowano: 24.05.2018

Podkategorie43-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: owp(@małpa)bcp.org.pl