Spotkanie „Wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich”

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza  na spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich”

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem prowadzonej działalności poprzez: wdrażanie innowacji, prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, wsparcie szkoleniowe pracowników itp.   

 

Termin:  24 kwiecień  2018r.

Godziny spotkania:  10.00-13.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Czytaj więcej...

Targi Pracy

W imieniu Biura Karier oraz współorganizatorów: Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów ATH i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach zapraszamy  Państwa do udziału w tegorocznej edycji Targów Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2018r., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.  Targi odbędą się na terenie kampusu przy ul. Willowej 2  - w budynku L w godzinach od 10:00 do 14:00.

 

Zachęcamy do odwiedzenia  stoiska Lokalnego Punktu Informacyjnego w Bielsku-Białej,

Czytaj więcej...

Spotkanie „Wsparcie Funduszy Europejskich na rozwój żłobków i innych form opieki nad dziećmi do lat 3”

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza  na spotkanie informacyjne „Wsparcie Funduszy Europejskich na rozwój żłobków i innych form opieki nad dziećmi do lat 3”.

Spotkanie przeznaczone jest dla instytucji, które planują realizować projekty dotyczące rozwoju żłobków i innych form opieki nad dziećmi do lat 3 (sprawowanie opieki przez nianię, czy opiekuna dziennego) współfinansowanych ze środków funduszy unijnych .   

Termin: 17 kwiecień  2018 r.

Godziny spotkania:  10.00-13.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367

Tematyka spotkania skupia się na ogłoszonym obecnie konkursie z poddziałania 8.1.3 Zapewnienie dostępu do usług opiekuńczych nad dziećmi do 3 lat – konkurs

Czytaj więcej...

Spotkanie „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców i ich pracowników”

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza  na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców i ich pracowników”

 

Termin i miejsce spotkania:    

Termin: 12 kwietnia  2018r.

Godziny spotkania:  10.00-13.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367

 

 

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny w Cieszynie

Zamek Cieszyn oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Zamku przy ul. Zamkowej 3 a b c w Cieszynie w dniu 29 marca 2018 r., w godzinach 09:00 - 13:00.

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny w Czechowicach-Dziedzicach

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach - Pl. Jana Pawła II 1,  w dniu 15 marca 2018r., w godzinach 11:00 - 15:00.

Czytaj więcej...

Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie

Zachęcamy do udziału w Targach Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji,  które odbędą się 20.03.2018,  w godz. 10:00-15:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków w Cieszynie, ul. Sportowa 1.

Zapraszamy na nasze stoisko oraz do wysłuchania Specjalisty LPI w roli prelegenta.

Szczegółowe informacje na temat Targów zamieszczono  na stronie: http://www.cieszyn.pl/targipracy/

 

opublikowano: 21.02.2018

Podkategorie43-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.