Mobilny Punkt Informacyjny w Cieszynie

Zamek Cieszyn oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Zamku przy ul. Zamkowej 3 a b c w Cieszynie w dniu 30 listopada 2017 r., w godzinach 09:00 - 13:00.

Czytaj więcej...

Szkolenie „Realizacja projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego z uwzględnieniem zmian w Wytycznych z zakresu kwalifikowalności wydatków”

 

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na szkolenie „Realizacja projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego z uwzględnieniem zmian w Wytycznych z zakresu kwalifikowalności wydatków”

 

Termin:  23 listopada  2017 r.

Godziny spotkania:  09.00-15.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367

Czytaj więcej...

Mobilny Punkt Informacyjny w Czechowicach-Dziedzicach

 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

 

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach - Pl. Jana Pawła II 1  (sala 305) w dniu 21 listopada 2017 r., w godzinach 11:00 - 15:00.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu. Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.

 

Zainteresowane osoby będą mogły pozyskać informacje na temat m.in.:

  • Jak pozyskać środki unijne na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej;

  • Gdzie szukać informacji o szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje i kompetencje;

  • Jak pozyskać środki na rozwój prowadzonej działalności (informacje o dotacjach i wsparciu dla przedsiębiorstw z zakresu: wdrażania innowacji, prac badawczo-rozwojowych, szkoleń, wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnych itd.)

 

 

Kontakt:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości

Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367, pok. 110

nr telefonu: 33 49-60-201 i 33 47-50-135

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Spotkanie „Wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich”

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza  na spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich”

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem prowadzonej działalności poprzez: wdrażanie innowacji, prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, wsparcie szkoleniowe pracowników itp.

 

Termin i miejsce spotkania:     

Termin: 16 listopad  2017r.

Godziny spotkania:  10.00-13.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Czytaj więcej...

Podkategorie43-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.