+48 33 496 02 00

Spotkanie „EFS-owe śląskie –Szanse i wyzwania w pozyskiwaniu oraz realizacji projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego”

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Urząd Miejski w Bielsku-Białej i Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zapraszają na spotkanie „EFS-owe Śląskie – Szanse i wyzwania w pozyskiwaniu oraz realizacji projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego”

Spotkanie przeznaczone jest dla osób i instytucji, które chcą pozyskać wiedzę z zakresu realizacji, rozliczania i kontroli projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Termin:  05 październik 2017r.

Godziny spotkania:  11.00-14.00

Miejsce:  Siedziba OWES, plac Opatrzności Bożej 18, Bielsko-Biała

Tematyka szkolenia:

Przybliżenie możliwości pozyskania dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach:

  • Regionalnego Programu Operacyjnego WSL 2014-2020

  • Programu Operacyjnego  Wiedza Edukacja Rozwój

  • Szczegółowe omówienie tematyki realizacji, rozliczania i kontroli projektów z EFS w ramach RPO WSL 2014-2020.

 

Aby  maksymalnie dopasować stopień problematyki do oczekiwań odbiorców, spotkanie będzie składać się z dwóch zasadniczych modułów:

- horyzontalnego: prowadzony przez specjalistów sieci PIFE,
- szczegółowego: prowadzony przez pracowników IZ RPO WSL

 

Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego IZ RPO WSL poruszą na niniejszym spotkaniu szczegółowe kwestie dotyczące realizacji, rozliczania i kontroli projektów finansowanych z EFS.

 

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

 

Udział w szkoleniu  jest BEZPŁATNY

 

Kontakt:

Romana Skalna, tel. 33 49-60-201 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Attachments:
Download this file (Formularz zgłoszenia na spotkanie 05.10.2017.doc)Formularz zgłoszenia na spotkanie 05.10.2017.doc[ ]Super User121 kB


43-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: stowarzyszenie(@małpa)bcp.org.pl