Szkolenie „Realizacja projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego z uwzględnieniem zmian w Wytycznych z zakresu kwalifikowalności wydatków”

 

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na szkolenie „Realizacja projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego z uwzględnieniem zmian w Wytycznych z zakresu kwalifikowalności wydatków”

 

Termin:  23 listopada  2017 r.

Godziny spotkania:  09.00-15.00

Miejsce:  Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367

Tematyka szkolenia służy wsparciu osób realizujących projekty współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL.  Na szkoleniu zostaną poruszone następujące kwestie:

 

- Koszty kwalifikowane z uwzględnieniem zmian wynikających z Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 z dnia 19 lipca 2017r.,

- Zamówienia udzielane w ramach projektów (omówienie rozeznania rynku i zasady konkurencyjności),

- Obowiązki informacyjno-promocyjne,

- Ochrona danych osobowych,

- Przechowywanie i archiwizacja dokumentacji,

- Kontrola i audyt.

 

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:

Romana Skalna, tel. 33 49-60-201 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Attachments:
Download this file (Zgłoszenie na szkolenie 23.11.doc)Zgłoszenie na szkolenie 23.11.doc[ ]120 kB


43-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.