Targi Pracy

W imieniu Biura Karier oraz współorganizatorów: Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów ATH i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach zapraszamy  Państwa do udziału w tegorocznej edycji Targów Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2018r., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.  Targi odbędą się na terenie kampusu przy ul. Willowej 2  - w budynku L w godzinach od 10:00 do 14:00.

 

Zachęcamy do odwiedzenia  stoiska Lokalnego Punktu Informacyjnego w Bielsku-Białej,

gdzie Specjalistka do spraw Funduszy Europejskich będzie informowała Państwa o dostępnych możliwościach pozyskania środków unijnych w perspektywie 2014-2020 w tym m.in. – w zakresie:

  • pozyskiwania środków na rozpoczynanie własnej działalności;
  • pozyskiwania środków dla funkcjonujących przedsiębiorstw;
  • pozyskiwania środków na działania społeczne (np. wspieranie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym)

Targi stwarzają okazję do przedstawienia profilu działalności firm w środowisku akademickim oraz nawiązania współpracy z Uczelnią i pozostałymi wystawcami, co może przyczynić się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Targi są częścią projektu „Akademia Kompetentnego Studenta", realizowanego przez Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

opublikowano: 03.04.201843-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.