+48 33 496 02 00

Ministerstwo Klimatu zaprasza na warsztaty dla przedsiębiorców

 

 

W imieniu Ministerstwa Klimatu zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców zainteresowanych przedsięwzięciami w obszarze poprawy efektywności energetycznej swojej działalności do udziału w warsztatach online. 

 

Na warsztatach można pozyskać wiedzę czym jest efektywność energetyczna, gdzie można szukać oszczędności oraz o wypracowanych i planowanych narzędziach przygotowanych z myślą o MŚP.

 

Link do strony z ogłoszeniem o warsztatach - dwa warsztaty już się odbyły, ale kolejne 2 terminy jeszcze dysponują miejscami.

https://www.gov.pl/web/audytywmsp/zaproszenie-warsztaty-w-gdansku-radomsku-i-koszalinie

 

 

Ministerstwo poszukuje partnerów, którzy wesprą Krajową Agencję Poszanowania Energii (KAPE) w organizacji warsztatów online dla przedsiębiorców. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie projektu pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/audytywmsp/ogloszenie-partner-poszukiwany-do-organizacji-warsztatow

 

Warsztaty są bezpłatne a zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu Panią Anetą Ciszewską - tel. 22 695 82 68 lub z KAPE i Panią Martą Mazurkiewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

opublikowano: 14.10.202043-382 Bielsko-Biała, ul.Cieszyńska 367 | tel.: 33 / 49 60 200 | fax : 33 / 49 60 222 | e-mail: stowarzyszenie(@małpa)bcp.org.pl