+48 33 496 02 00

POPOJUTRZE 2.0. - Rusza III Nabór wniosków!

 

Popojutrze 2.0 Centrum Inkubowania Innowacji Społecznych w obszarze edukacji ogłosił termin kolejnego naboru wniosków, który będzie trwał od 23 sierpnia do 6 września.

Hasłem przewodnim III naboru jest SZKOŁA JUTRA – rozwój kompetencji przyszłości, tworzenie przestrzeni, narzędzi i produktów sprzyjających przyswajaniu wiedzy.

 

 

W projekcie POPOJUTRZE 2.0 może wziąć udział niemal każdy – zarówno osoby fizyczne jak i instytucje – wymogiem jest jedynie stworzenie minimum 2 osobowego zespołu pracującego nad innowacją. W praktyce pomysł może zgłosić żłobek, przedszkole, szkoła, ale także grupa nauczycieli, dydaktyków czy nawet rodziców.

 

Do zdobycia są 72 granty, każdy o wartości 60 000 PLN.

 

Kolejny nabór planowany jest na miesiąc luty 2022.

 

POPOJUTRZE to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania Innowacji Społecznych w obszarze KSZTAŁCENIA.

 

Szczegóły dostępne są na stronie projektu: www.popojutrze2.pl

 

NA CO MOŻNA PRZEZNACZYĆ GRANT?

Grant można przeznaczyć na projektowanie i testowanie MIKROINNOWACJI. Projektowanie innowacji to zazwyczaj czas pracy autorów innowacji nad rozwiązaniem a także sfinansowanie pracy ekspertów, grafików, czy innych osób pomagających tworzyć innowacje. Testowanie w zależności od rozwiązania to próbne lekcje, demo szkolenia, a także testy w sieci. Nie ma zamkniętego katalogu, jest budowany dla każdej innowacji z osobna.

 

Projekt ma charakter społeczny – poszukiwane są więc takie innowacje, które będą zawieszone na stronie inkubatora i służyć społeczeństwu na zasadach określonych w creative commons.  

 

Projekt współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

 

opublikowano:19.08.2021


 


43-300 Bielsko-Biała, ul. Zacisze 5 |   tel.: 33/49 60 200 |   e-mail: stowarzyszenie(@małpa)bcp.org.pl